Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O domově > O nás

O nás

Domov Rožďalovice

Naším posláním je podpořit důstojný život klientů ve stáří. I Vám pomůžeme žít nezávisle. Respektujeme právo na vlastní rozhodování a snažíme se vytvářet bezpečné a klidné prostředí.

Zřizovatelem Domova Rožďalovice je Středočeský kraj se sídlem Krajský úřad Středočeského kraje, Zborovská 11, 150 21 Praha 5.

V prostorách bývalého zámeckého areálu ze 17. století, kde se nachází objekt Zámku i Kláštera, dýchá na klienty příjemná a klidná atmosféra, kterou podtrhují venkovní zahrady a prostorné nádvoří. Každý si zde najde své místo, kde může příjemně trávit čas.

V objektu Zámku je ubytování poskytováno v jednolůžkových, dvojlůžkových a více lůžkových pokojích. Koupelny a WC jsou společné v prostorách daného podlaží této budovy.

Objekt Kláštera je bezbariérový s volným přístupem do zahrady. Ubytování je zde poskytováno v jednolůžkových, dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích s balkónem. Součástí pokojů je sociální zařízení se sprchovým koutem.

Díky odbornému zdravotnímu personálu dokážeme všem poskytnout zdravotní a ošetřovatelskou péči. Smluvní lékař zajišťuje lékařskou péči a do Domova dochází v předem určených ordinačních hodinách. Všem klientům, kteří potřebují každodenní obslužnou péči, pomáháme při oblékání, přesunu na lůžko či vozík, při podávání jídla, osobní hygieně a v dalších denních potřebách.

Našim klientům prostřednictvím vlastní kuchyně zajišťujeme celodenní stravování. Klientům diabetikům nabízíme dietní jídla včetně druhé večeře.

Úklid všech prostor včetně praní a žehlení prádla jsou pro nás samozřejmostí.