Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Stravování

Stravování

Jídelna

Velkou předností našeho Domova je vlastní kuchyně s kvalifikovaným personálem. Svým klientům nabízíme celodenní pestrou stravu, která je podávána třikrát denně a je přizpůsobena zdravotnímu stavu a věku našich klientů. Diabetikům zajišťujeme dietní stravu i druhou večeři.

Ani o svátcích jako jsou Vánoce či Velikonoce nepřijde nikdo zkrátka. Klienti si pochutnávají na tradičních svátečních pokrmech, jako jsou vánoční cukroví, velikonoční mazanec či tradiční domácí bramborový salát s kaprem.

Naše kuchyně připraví i slavnostní oběd při narozeninách či jiných životních výročích a to podle přání oslavence.

Doba podávání jídel během dne

Snídaně a dopolední svačina se podává již od 8.00 hodin. Oběd je vždy připraven pro klienty  ve 12.00 hodin. Následuje odpolední svačina a v 17.00 hodin se pak podává večeře. Diabetikům podáváme ještě druhou DIA večeři a to od 19.00 hodin. Pro stravování využívají klienti naši jídelnu. V případě imobility klientů zajišťujeme stravu přímo na pokoje.

Na kvalitu a složení nabízené stravy dohlíží pravidelně jednou za měsíc stravovací komise, která schvaluje jídelní lístek a projednává případná přání či připomínky ze strany klien

 

Jídelní lístek duben.pdf

Jídelní lístek květen.pdf